Airflow

Airflow neboli pískování zubů je jeden z úkonů dentální hygieny, který je naprosto bezbolestný. Pískováním dochází k odstraňování pigmentů, které se vytvářejí zejména po požití černého čaje, kávy, červeného vína nebo také tabáku, a nánosů zubního plaku ze špatně přístupných míst.

Tato metoda je založena na jemném vstřiku vody pod mírným tlakem spolu se směsí čistícího prášku na povrch zubů, čímž dochází k mechanickému odstranění usazenin. Tato metoda je šetrná a nedochází při ní k narušení skloviny zubů. Tento úkon se nedoporučuje u pacientů s respiračními problémy.

Depurace a polishing

Depurace je proces, při kterém dochází k odstraňování plaku a pigmentů z povrchu zubů pomocí speciální pasty prostřednictvím gumového kartáčku. Polishing je pak leštění a vyhlazení povrchu zubů tak, aby byly hladké a lesklé.

Bělení zubů

Rozzářete Vás úsměv díky dentálnímu bělení. Svěřte se do rukou profesionála a jen pozorujte úchvatný rozdíl! Konkrétní typ bělení a cílený odstín doporučujeme zkonzultovat přímo s dentální hygienistkou v rámci vyšetření.

Zavolejte nám

777 948 593

Napište nám

info@dhbarrandov.cz